משלוח חינם

למזמינים מעל 199 ש”ח
3-4 ימי עסקים

054-3000920

להזמנה סיטונאית/ ועדי עובדים

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שאלות נפוצות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לתיקים שלנו. לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

כמובן, חברת ‘טיטניום’ מתמחה באספקה מהירה ונוחה של מזוודות מכל סוג. החברה מתנהלת מול מיטב החברות והארגונים הודות למלאי עצום וזמין ישירות ממחסני היבואן.

ניתן להתייעץ עם נציגנו לגבי סוג/ גודל/ צבע ומחיר לכמויות:

054-3000920.

קיימים שלושה גדלים עיקריים למזוודות: קטן- 20″, בינוני 24″, גדול 28″. (קיים במלאי שלנו גם מזוודת ענק בגודל 32″)
גודלה של מזוודה שניתן להעלות לתא הנוסעים, ברוב חברות התעופה הוא הגודל הקטן שמידותיו 55*40*20 ס”מ וניתן להעמיסה בתכולה של עד 8 ק”ג.
מאסיביות/עמידות. למרות שקיימות מזוודות בד מצויינות שיודעות לעמוד בטלטלות ובתנאי הדרך הקשים, באופן כללי מזוודות קשיחות איכותיות בלבד, הינן עמידות וחזקות יותר ממזוודות הבד.
החומר הפלסטי הקשיח יודע לעמוד בלחצי משקל גבוהים ביותר, בעיקר מזוודות קשיחות מחומר פוליפרופילן, ולספוג חבטות ונפילות בצורה טובה יותר ממזוודות הבד.
לעומת זאת, מזוודות בד איכותיות, עשויות מבדים דוחי מים, בבעלות בטנה פנימית עמידה למים וגמישות בנפח, ולכן עדיפות יותר במקרה זה.
חשוב לזכור כי לכל אדם חשובים פרמטרים אחרים, ולכן אין תשובה חד משמעית לגבי מה עדיף.

כן. כל חברות התעופה בעולם חתומות על אמנת מונטריאול. אמנה זו מגנה על הלקוח במקרה של נזק למזוודה. כל שעליכם לעשות כאשר זיהיתם נזק הוא לפנות לחברת התעופה שאיתה טסתם ולמלא דו”ח נזק. לאחר בירור קצר, תקבלו את הזיכוי הכספי המיוחל. אם עזבתם את שדה התעופה, ללא מילוי הדו”ח, יהיה עליכם להגיש בקשה לחברות התעופה ולהוכיח כי אכן הנזק נגרם במהלך הטיסה.  מילוי הדו”ח אצל חברת התעופה נמצא בדלפק אבידות ומציאות, ובשדה תעופה נציג ימלא דו”ח נזק ויספק הוראות להמשך טיפול במזוודה, במקרה זה חברת התעופה אחראית לנזק. יש לזכור שמשך זמן השימוש ברכיבים מסוימים כגון גלגלים וחלקים נעים אחרים, ייתכן שחלקים אלה ידרשו תחזוקה או החלפה. בלאי זה הוא נורמלי ואינו מכוסה במסגרת אחריות זו.

הגדירו למה מיועד התיק שלכם?
למחשב נייד/ חפצים יקרי ערך
תיק המכיל תא נפרד לשתיה ומזון 
רצועות כתפיים איכותיות/ תמיכה לגב
פריט אופנתי/ תיק יומיומי/ תיק עסקים

צור קשר

אנו תמיד זמינים כדי לעזור לך. בין אם זו בעיית תמיכה, שאלה לגבי מוצר שלנו, או כל שאילה אחרת, אנחנו כאן כדי להשיב לבקשתך.

phone icon